Kavel 2141

Hollandse School, 20e eeuw. Kippetjes voeren.

Draagt signatuur 'DSchulman' (rechtsonder), aquarel op papier. L: 34 cm, B: 42 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:40
€ 10
€ 14
3

Minimum volgend bod: € 16