Kavel 2139

Latemse School, 20e eeuw. Landschap met dorpje aan een landweg.

Gesigneerd met initials 'JS' (linskonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:38
€ 10
€ 28
11

Minimum volgend bod: € 30