Kavel 2140

Franse School, 20e eeuw. De Haven van St. Tropez (?).

Draagt signatuur 'Jean Dufy' (linksonder), aquarel op papier. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:39
€ 10
€ 14
3

Minimum volgend bod: € 16