Kavel 2137

Navolger J.B. Madou, ca. 1900. Een avondwacht.

Niet gesigneerd, olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:37
€ 10
€ 85
11

Minimum volgend bod: € 90