Kavel 2135

A. Dehondt, Belgische School, 20e eeuw, Stilleven met Chysanten in een vaas.

Gesigneerd (rechtsboven), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:35
€ 10
€ 85
14

Minimum volgend bod: € 90