Kavel 2136

Belgische School, 20e eeuw. Schepen op zee.

Niet gesigneerd, olieverf op doek. L: 40 cm, B: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:36
€ 10
€ 85
20

Minimum volgend bod: € 90