Kavel 2134

Hollandse School, 20e eeuw. Een boslandschap in winter.

Draagt signatuur 'L. Apol' (rechtsonder), olieverf op paneel L: 11 cm, B: 14 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:34
€ 10
€ 56
11

Minimum volgend bod: € 61