#2128 | Henri Frans Hubert 'Harry' Maas (Nederweert 1906 - 1982 Eindhoven), Een gitaarspeelster op een sofa.

Kavel verkocht
Gesigneerd, en gedateerd '1954' (linksboven), olieverf op board. L: 80 cm, B: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 1400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt