#2110 | Jacob van Ruysdael (Haarlem 1628 - 1682 Amsterdam), De kleine Brug.

Kavel verkocht
Gesigneerd in de plaat (middenonder), Ets, Hollstein Dutch 1-2(2), een latere afdruk. L: 19 cm, B: 27 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt