Kavel 2060

Belgische School, 20e eeuw. Een stilleven van bloemen in een witte vaas.

Gesigneerd 'Emile' (rechtsonder), olieverf op doek. L: 60 cm, B: 43 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

€ 100
€ 100

Minimum volgend bod: € 110