Kavel 2057

Italiaanse School, 19e eeuw. Marktscene, olieverf op doek, onduidelik gesigneerd linksonder.

Olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (linksonder). L: 40 cm, B: 31 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

€ 300
€ 950
13

Minimum volgend bod: € 1.000