Kavel 2058

Walther Illner(1874-?), stilleven van bloemen.

Gesigneerd (rechts boven), olieverf op doek. L: 55 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

€ 100

Minimum volgend bod: € 100