Kavel 2056

Ferdinand Schirren (Antwerpen 1872 - 1944 Brussel), Een stilleven in een witte kan.

Gesigneerd (linkosnder), olieverf op board. L: 48 cm, B: 34 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

€ 300
€ 300

Minimum volgend bod: € 320