Kavel 2054

Emile Nelis XIX, Polderlandschap.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 31 cm, B: 44 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

€ 100

Minimum volgend bod: € 100