Kavel 2053

Toegeschreven aan Corneille (Guilaume van Beverloo)( Liège, Belgium 1922 - 2010, Auvers-sur-Oise, France), Een Zebra.

Oost-Indische inkt op papier, gesigneerd, en gedateerd '47' (rechtsonder). Geschatte opbrengst: € 10 - € 15.

€ 10
€ 131
31

Minimum volgend bod: € 141