Kavel 2052

Jean-Marie Strebelle (1916 - 1989), 'L'Equipage' - havenwerkers.

Gesigneerd, en gedateerd "48", (links onder), Aquarel op papier. L: 56 cm, B: 71 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

€ 10
€ 75
23

Minimum volgend bod: € 80