Kavel 2051

Isidoor Boerewaard (Appels 1893 - 1972 Knokke) marine.

Gesigneerd, en gedateerd "42" (rechts onder) olieverf op doek. L: 60 cm, B: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

€ 100
€ 180
7

Minimum volgend bod: € 190