Kavel 2050

Hollandse School, ca 1930, bloemenmarkt in een Hollandse stad.

Gesigneerd "L. Doorenburg" (links onder) olieverf op doek. L: 50 cm, B: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 80.

€ 10
€ 240
27

Minimum volgend bod: € 250