Kavel 2049

Lucien Desmaré (1905 - 1961). Terugkeer van het land.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 73 cm, B: 95 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120.

€ 40
€ 95
11

Minimum volgend bod: € 100