#404 | Miskelk met pateen & Hostie doos zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraaie complete set bestaande uit miskelk met holle conische voet en vergulding aan binnenzijde. Voorzien van gegraveerde kruis versiering evenals de pateen. Daarbij bestaat de set uit een hostie doos met op gesoldeerd kruis en originele vergulde lepel. Het geheel past deels demontabel in de originele etui. Nederland, Haarlem, Fa. W. Burger & Zonen, 1956, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, W, incl. origineel etui en beschermdoeken, 523 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 400 - € 800.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt