#105 | (5) Delig lot bestekdelen "Chased and Pierce Vin" C.J. Vander zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai in nieuwstaat verkerende botermesjes en marmelade schepjes uitgevoerd met deels opengewerkt druiven en druivenranken decoraties. Engeland , Londen , C J Vander Ltd 1997/2001. Keurtekens: Leeuw, roos, meesterteken, b, X. Gehalte: 925/1000 Totaalgewicht: 200 gram. Geschatte opbrengst: € 80 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt