#88 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel onverkocht
Bekroond met een plaquette naar Paulus van Vianen zeldzaam in zijn soort o. a. door zijn formaat. In Ovaal staande minerva met lands en schild in landschap waarin kerk en hofstee. 2 hoorns van overvloed waarboven Juno met pauw alleen haar achterkant zichtbaar. Tevens Cupido van voren afgebeeld. Onderkant versierd met gevleugeld engelenkopje. Nederland, Schoonhoven, C. Rietveld, 1882, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, X, pseudo keuren. gebruikssporen. 159 gram, 835/1000. Afm. L 31, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 300.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt