Kavel 4369

(2) Delig lot pillen / pepermuntdoosjes zilver.

Diverse uitvoeringen en versieringen waarvan 1 onedel. Nederland / Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800 - gebruikssporen. 56 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 60.

Geschatte veilingtijd: 10 okt 2020 11:01
€ 10
€ 55
17

Minimum volgend bod: € 60