Kavel 4362

(3) Delig lot Judaïca zilver.

Israël, Tel Aviv, Hazorfim, 20e eeuw, keurtekens: 925, Hazorfim - gebruikssporen. 154 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.

Geschatte veilingtijd: 10 okt 2020 10:56
€ 150

Minimum volgend bod: € 150