Kavel 4353

(3) Parfumflacons zilver.

Diverse uitvoeringen. Nederland, 19e /20e eeuw - gebruikssporen en schade. 185 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.

Geschatte veilingtijd: 10 okt 2020 10:52
€ 20
€ 28
5

Minimum volgend bod: € 30