Kavel 4352

(2) Delig lot gespen zilver.

Voorzien van Zeeuwse knop versieringen. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: onduidelijk zwaardje - gebruikssporen. 52 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.

Geschatte veilingtijd: 10 okt 2020 10:52
€ 40

Minimum volgend bod: € 40