#3328 | Christoffel Bisschop (Leeuwarden 1828 - 1904 Scheveningen), stilleven met kalebas en perzikken op een tinnen schaal.

Kavel verkocht
Gesigneerd (linksonder). olieverf op doek. Afm. 50 x 95 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt