Kavel 1324

Een comtoise stationsklok, gemerkt Le Printemps, Chantilly in de wijzerplaat, Romeinse cijfers, 2e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Geschatte veilingtijd: 06 jun 2020 14:04
€ 10
€ 55
21

Minimum volgend bod: € 60