Kavel 1321

Een verguld bronzen Louis XVI stijl schouwpendule met twee bijpassende kandelabers. Frankrijk, laat 19e eeuw.

De pendule in de vorm van een bloemenmand met twee putti op wit marmeren basement, de kandelabers elk met twee verstrengelde jachthoorns. Het uurwerk mogelijk van later datum. Afm. H. pendule: 32 cm., kandelaren: 21 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

Geschatte veilingtijd: 06 jun 2020 14:02
€ 10
€ 420
23

Minimum volgend bod: € 440