Kavel 385

19e eeuw. Nederland. Enkhuizen. Afdruk van een stempel van de penningen van het Ton en Bakengeld.

Wasstempel gescheurd. 100 mm. Totaalgewicht: gram. Zeer Fraai.

Geschatte veilingtijd: 04 jun 2020 15:26
€ 20

Minimum volgend bod: € 20