Kavel 385

19e eeuw. Nederland. Enkhuizen. Afdruk van een stempel van de penningen van het Ton en Bakengeld.

Wasstempel gescheurd. 100 mm. Totaalgewicht: gram. Zeer Fraai.

Pre-bid eindigt over: -

Minimum volgend bod: € 20,00