Speelgoed en Treinen

  • Nieuw kavel
#4730: Een speelgoed poppenbedje, ca. 1900/ '10.

Gebruikssporen. Afm. 31. 5 x 69 x 31 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 28

#4731: Een marionet van een musketier, België, 2e helft 20e eeuw.

Gebruikssporen. Afm. H. ca. 89 cm. (excl. ophanging). Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 12

#4732: Een doos divers meccano, jaren '50.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 14

#4733: Lot modelauto`s.

Hoogste bod: € 60

#4734: Ado locomotief nr.161.

Aantal biedingen: # 40
Hoogste bod: € 220

#4735: Groot lot diverse speelgoed.

Hoogste bod: € 55

#4736: (4) Delig lot blikken speelgoed w.o. Gescha.

In bespeelde staat , West Duitsland jaren 50/60. Geschatte opbrengst: € 10 - € 80.

Hoogste bod: € 100

#4737: (6) Delig lot blikken vliegtuigen.

Hoogste bod: € 100

#4738: Blikken trein set.

Hoogste bod: € 55

#4739: Constructor doos.

Met inhoud en diverse brochures. Geschatte opbrengst: € 10 - € 100.

Hoogste bod: € 18

#4740: (6) delig lot blikken speelgoed.

Allen met doosje naar ouder voorbeeld. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 36

#4741: (4) Delig lot blikken speelgoed.

W. o. motorracer en vrachtwagen met 2 aanhangers. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 140