• Nieuw kavel
#1205: Alb. Is. Devos, 19e/20e eeuw, Een schoener op volle zee.

gesigneerd (linksonder), olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Hoogste bod: € 100

#1206: Romain Steppe (Antwerpen 1859 - 1927), (toegeschreven aan) Een platbodem op een rivier, (check authenticiteit).

gesigneerd (linksonder), olieverf op doek, 50 x 70 cm.

Hoogste bod: € 200

#1207: Jan Baartmans (Bergen op Zoom 189 - 1968), Boerderij tussen bloesembomen.

gesigneerd (rechtsonder), olieverf op board, 49 x 60 cm.

Hoogste bod: € 200

#1209: Frans Helfferich (Den Haag 1871 - 1945), Eendenfamilie op de oever.

gesigneerd (rechtsonder), olieverf op paneel, 24 x 36 cm.

Hoogste bod: € 440

#1210: H. Veranneman, 20e eeuw, Een vissersmeisje aan de kust.

gesigneerd, en gedateerd "1943" (rechtsonder), olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Hoogste bod: € 50

#1211: d'Après James Ensor, Le Lampiste.

Hoogste bod: € 100

#1212: Belgische School, ca. 1920, Een stilleven met kersen en een vormstuk van een bokkenrijder.

gesigneerd "O. Mulkens" (rechtsonder), olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Hoogste bod: € 110

#1213: Belgische School, ca. 1900. Een visser in zijn roeiboot.

onduidelijk gesigneerd (linksonder), olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Hoogste bod: € 100

#1214: A Kooymans, 19e eeuw. Wandelaars op een zandpad bij een boerenhuisje onder een oer-eik.

gesigneerd (linksonder), olieverf op doek.

Hoogste bod: € 200

#1215: Noord Europa, begin 19e eeuw. Portret van een vrouw met bloementuil.

olieverf op doek, 86 x 66 cm.

Hoogste bod: € 100

#1216: Julien 't Felt, Portret van een Spaanse schone.

Hoogste bod: € 210

#1217: H. Opdebeeck, 1927, Een meisje in een interieur.

gesigneerd, en gedateerd '1927" (rechtsonder), olieverf op doek, 55 x 70 cm.

Hoogste bod: € 120

Veilingnummer 1197: 1 DECEMBER 2021 - SCHILDERIJEN EN GRAVURES

Hier vindt u alle kavels van de live veiling "schilderijen en gravures" van 1 december 2021. Wilt u meebieden? Zorg er dan voor dat u (1) een account bij ons heeft (registreer) en (2) ingelogd bent. Tijdens de ‘prebid’ periode kunt u op uw gemak vast biedingen plaatsen*. Dit kan tót het moment dat het kavel in de live veiling bij de veilingmeester op tafel komt, vanaf dat moment kunt u alleen nog live meebieden. Let op: tijdens de prebid periode krijgt u een melding als u overboden bent, tijdens de live veiling niet!

*Uitleg prebid biedvormen

Start veiling: 01 dec 2021 23:59

Zaterdag 27 november        10:00 - 16:00*
Maandag 29 november               09:00 - 16:30**

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag. Dit kan van dinsdag 30 november t/m donderdag 2 december, van 9:00 tot 16:30.**

* Laatste inloop om 15:30.
** Laatste inloop om 16:00.

Ophaaldagen: Aankopen kunt u bij ons ophalen of (via een van onze verzendpartners) laten versturen. De verzendkosten en -mogelijkheden verschillen per categorie, meer informatie hierover vindt u hier. Ophalen kan van ma. t/m vr. van 9:00 - 16:45 en enkel op afspraak. Ook zijn wij de zaterdag na afloop van de veiling (4 december) op afspraak geopend van 10:00 - 15:45.