• Nieuw kavel
#4795: Een Griekse tondo met voorstelling van Mattheus het evangelie schrijvend, 18e eeuw of eerder.

Diam. 27 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Hoogste bod: € 80

#4796: Een Russische Icoon met voorstelling van St. Maria, 17e/18e eeuw.

Afm. 30 x 22 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Aantal biedingen: # 42
Hoogste bod: € 700

#4797: Een Griekse icoon met onbekende voorstelling, 18e eeuw of eerder.

Afm. 30 x 20 cm. Afm. L: 25 cm, B: 20 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.

Hoogste bod: € 131

#4798: Engelse School, 17e eeuw. Portret van een edelman.

Met lakzegel (verso), olieverf op paneel. Afm. 29 x 24 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Aantal biedingen: # 43
Hoogste bod: € 1.600

#4799: Circle of Cornelius van Poelenburgh (Utrecht 1594 - 1667), Badende Diana.

Hoogste bod: € 800

#4800: Navolger David Teniers II, Herbergscène met harmonieus koppel.

Hoogste bod: € 400

#4801: Franse School, 18e eeuw. Johannes de Doper bezoekt de H. Familie.

Olieverf op koper. Afm. 51 x 42 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Aantal biedingen: # 33
Hoogste bod: € 600

#4802: Hollandse School, 17e eeuw. Vissers in een gracht bij een stadspoort.

Olieverf op doek. Afm. 65 x 88 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

Hoogste bod: € 550

#4803: Navolger Jacob Jordaens, ca. 1800. Madonna met kind.

Hoogste bod: € 150

#4804: Hollandse School, ca. 1800. Een lezend meisje.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. Afm. 49 x 40 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.

Hoogste bod: € 410

#4805: Navolger P.P. Rubens (Siegen Dld. 1570 - 1640 Antwerpen), Portret van een dame met kanten kraag.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. Afm. 43 x 26 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.

Hoogste bod: € 410

#4806: Engelse School ca, 1900. Portret van Sir Thomas Cowdrey of Berks, 1611 en een Portret van de Lady Cowdrey (een paar).

Geschilderd op een koperen schild. Diam. 70 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Aantal biedingen: # 41
Hoogste bod: € 560

Veilingnummer 1178: 14 OKTOBER 2021 - SCHILDERIJEN EN GRAVURES

Hier vindt u alle kavels van de live veiling van 14 oktober 2021. Wilt u meebieden? Zorg er dan voor dat u (1) een account bij ons heeft (registreer) en (2) ingelogd bent. Tijdens de ‘prebid’ periode kunt u op uw gemak vast biedingen plaatsen*. Dit kan tót het moment dat het kavel in de live veiling bij de veilingmeester op tafel komt, vanaf dat moment kunt u alleen nog live meebieden.

*Uitleg prebid biedvormen

Start veiling: 14 okt 2021 23:59

Kijkdagen: Het bekijken van veilingobjecten kan momenteel zonder afspraak, op de volgende momenten:

Ma. 4 t/m vr. 8 oktober            09:00 - 16:30*
Za. 9 oktober 10:00 - 16:00**
Ma. 11 t/m do. 14 oktober 09:00 - 16:30*

* Laatste inloop om 16:00.
** Laatste inloop om 15:30.

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag.

Ophaaldagen: Aankopen kunt u bij ons ophalen of via een van onze verzendpartners laten versturen. De verzendkosten en -mogelijkheden verschillen per categorie, meer informatie hierover vindt u hier. Ophalen kan van ma. t/m vr. van 9:00 - 16:45 en enkel op afspraak. Ook zijn wij de zaterdag na afloop van de veiling (16 oktober) op afspraak geopend van 10:00 - 15:45.