• Nieuw kavel
#2894: Hollandse School, 19e/20e eeuw, Viooltjes in een glas.

Gesigneerd met monogram (linksonder). B: 14 cm, D: 18 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 145,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:31

#2895: Jan den Hengst (Delft 1904 - 1983 Amsterdam), Een stilleven met bloemen.

Olieverf op doek. B: 40 cm, D: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 101,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:34

#2896: Willem de Kok (Eindhoven 1883 - 1959), Stilleven van bloemen in een vaas.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 55 cm, D: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:35

#2897: E. Hunter (XIX / XX), Straatscène in Parijs ca. 1910/15.

Gesigneerd (rechtsonder), aquarel op papier. B: 40 cm, D: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:36

#2898: Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. Dacha aan een zandpad in een landschap.

Hoogste bod: € 210,00

#2899: Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. 'Zonovergoten tuin'- Een boomgaard in zomer.

Hoogste bod: € 265,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:37

#2900: Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. - Zomerse ochtend' - Een boerenstal in een landschap.

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:38

#2901: Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. 'Een bewolkte dag'- Een boerenhoeve in een landschap.

Aantal biedingen: # 28
Hoogste bod: € 320,00

#2902: Noord Europese School 21ste eeuw. Een bull dog in een bibliotheek. 'Mercure Noir'.

Olieverf op paneel B: 55 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Aantal biedingen: # 28
Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:39

#2903: Frances Keffer (Amerika, 1881-1953), 'Little green bridge'- Volendam.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:40

#2904: Lucien Frank (Brussel 1857 - 1920), Een visser aan het water, een kathedraal in het verschiet.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. B: 65 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:41

#2905: Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria, Zuid Afrika), Stilleven met rozen in een pot.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:42

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00