• Nieuw kavel
#2990: Latemse School, 20e eeuw, Een boerenhoeve in de avondschemering.

Hoogste bod: € 75
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:35

#2991: Hollandse School, eerste kwart 20e eeuw. Een stilleven met koffiepot, appels en een masker.

Niet gesigneerd, olieverf op doek. B: 84 cm, D: 76 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 65
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:36

#2992: 'Debacker', 20e eeuw, Surrealistische voorstelling.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 50 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 90

#2993: Een kavel bevattende (3) etsen, w.o. Eugéne Rensburg 'Delftse Poort, Rotterdam; Bramdenburg, 'Spporbrug, Rotterdam, en Marinus Jansen, 'Hofplein, Rotterdam'.

Diverse afmetingen en condities. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 41

#2994: Een ovalen portret, garnalenmeisje, reproductie naar William Hogarth, 20e eeuw.

In Charles X-stijl lijst. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 32
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:37

#2995: Belgische School, 19e eeuw, Rouwende Maria Magdalena.

Hoogste bod: € 90
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:38

#2996: Hollandse School, 20e eeuw. Een stilleven van rozen in een glazen vaas.

Hoogste bod: € 55

#2997: A.C. Nunnink (Amsterdam 1813 - 1894 Den Haag), Ingekwartierde soldaten.

Gesigneerd (verso), sepia. Afm. 7 x 15 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 86
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:39

#2998: Vlaamse School, 17e eeuw. Sint Jozef met kind.

Olieverf op koper. B: 17 cm, D: 22,5 cm. Geschatte opbrengst: € 600 - € 800.

Hoogste bod: € 550

#2999: Hollandse School, eerste kwart 20e eeuw, Portret van een jong meisje.

Pastel op papier, ovaal, ongesigneerd. B: 40 cm, D: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 80
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:40

#3000: Italiaanse School, 20e eeuw. Een mediterrane straatscene.

Hoogste bod: € 80
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:41

#3001: Henri Frans Hubert 'Harry' Maas (Nederweert 1906 - 1982 Eindhoven), Kotters op het strand, Hastings.

Hoogste bod: € 340
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:42

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00