• Nieuw kavel
#2978: Onduidelijk gesigneerd (rechtsonder), 20e eeuw. Een stilleven van rozen in een vaas.

Olieverf op board. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 32

#2979: Jan Barten 19e/20e eeuw, Een boerenerfje met kippen en de boer aan het werk in de moestuin.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op paneel. B: 30 cm, D: 23 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 91

#2980: Gustave Léonard de Jonghe (Kortrijk 1829 - 1895 Antwerpen), - toegeschreven aan, Het herstel.

Hoogste bod: € 1.200

#2981: E. Féront, 19e/20e eeuw, Portret van een jongeman, mogelijk zelfportret.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op board. B: 40 cm, D: 53 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 320

#2982: Belgische School, 20e eeuw. Een stilleven van bloemen op een vaas.

Hoogste bod: € 24

#2983: Hollandse School, 19e/20eeeuw, Figuren in een dorp.

Hoogste bod: € 130

#2984: Martin van Beekum (XX), Gezicht in de Rotterdamse haven.

Gesigneerd en gedateerd '1934'(rechtsonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 75

#2985: Naar Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), De Sluis bij Goederede.

Hoogste bod: € 25

#2986: E. Féront, 19e/20e eeuw. Een stilleven van bloemen op een tafel.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op paneel. B: 56 cm, D: 98 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 50

#2987: Carmelo Garcia Barrena (Bilbao 1926 - 2000), Havenstadje.

Hoogste bod: € 210

#2988: Maria Vos (Amsterdam 1824 - 1906 Oosterbeek, Renkum), Een kat loerend op een muizenpaar.

Olieverf op paneel. Afm. 28 x 38 cm. Geschatte opbrengst: € 500 - € 700.

Hoogste bod: € 1.400

#2989: Hollandse School, 20e eeuw. Een stilleven van bloemen op een vaas.

Hoogste bod: € 34

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00