• Nieuw kavel
#2966: Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), De was ophangen.

Hoogste bod: € 450
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:19

#2967: Hollandse School, 19e/20e eeuw, Portret van een dame.

Hoogste bod: € 36
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:20

#2968: Ype Heerke Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), Hooimijten aan een praamgrachtje.

Hoogste bod: € 160

#2969: Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Stilleven van bloemen in een gemberpot.

Hoogste bod: € 81
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:21

#2970: Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Een Stilleven van kruiken en een bjbel.

Hoogste bod: € 85

#2971: Ids Wiersma (Brantgum (Dongeradeel) 1878 - 1965 Tytsjerksteradiel), Portret van een jong meisje ten voeten uit.

Hoogste bod: € 210
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:22

#2972: Johan Meijer (Zwolle 1885 - 1970 Laren), Landschap in het Gooi.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 122 cm, D: 95 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400.

Aantal biedingen: # 40
Hoogste bod: € 340
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:23

#2973: Hollandse School, 20e eeuw. Stilleven met kruik en roos op een tafel.

Hoogste bod: € 60
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:24

#2974: navolger van J-B Greuze , Portret van een jongetje.

Gesigneerd 'Kies'(?) (middenonder), zwart krijt op papier. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10

#2975: Elizabeth Francoise 'Tjieke' Bleckmann - Roelofs, Stilleven van stoofperen en een koperen pot.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Afm. 38 x 58 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 140
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:25

#2976: G.H. Rothe, 20e eeuw. 'Solitude'.

Hoogste bod: € 18
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:26

#2977: Een kavel bestaande uit (5) etsen en grafisch werk met Rotterdam tot onderwerp.

Diverse condities en formaten. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 32

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00