• Nieuw kavel
#2942: toegeschreven aan Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938), Een boerderij.

Hoogste bod: € 80

#2943: Gerard J. Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Rijswijk), onder pseudoniem 'H. van Gessel', Een zonovergoten stadsgrachtje.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 44 cm, D: 35 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 205

#2944: Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Het huis van de schilder aan de laan van Meerdervoort in Den Haag in winter.

Hoogste bod: € 41

#2945: Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Huis van de schilder aan de laan van Meerdervoort, Den Haag.

Hoogste bod: € 36

#2946: Hollandse School, 19e eeuw, Fuiken zetten.

Olieverf op doek, ongesigneerd. B: 44 cm, D: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 200

#2947: Han van Meegeren (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), Een koehoedster met vee in een bosje in het duin.

Hoogste bod: € 445

#2948: Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), Gezicht op een stad.

Hoogste bod: € 290

#2949: Hollandse' School, 21e eeuw. Schepen op woelige zee.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 220

#2950: Hollandse School, 19e/20e eeuw. Platbodempjes in een rivier.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. B: 53 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 40.

Hoogste bod: € 130

#2951: Hollandse School, 20e eeuw. Een boerenhoeve in het veld.

Hoogste bod: € 40

#2952: Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Stilleven met kopjes en een klederdrachtpopje op en tafel.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 230

#2953: Ype Heerke Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), Een zonovergoten stadje aan een rivier.

Hoogste bod: € 65

Start veiling: 18 maart 2021 ca. 18:00 - 19:00 uur