• Nieuw kavel
#2930: Een ikoon voorstellende moeder en kind, versierd met bladmetaal in bloemmotieven.

Vermoedelijk Russisch, 19e eeuw. B: 29 cm, D: 32 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 160
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:57

#2931: Draagt signatuur 'Hermann ten Kate', Een troïka in de sneeuw.

Hoogste bod: € 180

#2932: Hollandse school, 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd (linksonder), Gezicht op Delftshaven.

Olieverf op doek. B: 40 cm, D: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 82
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:58

#2933: Belgische School, 19e eeuw. De eierverkoopster.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. B: 47 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 130
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:59

#2934: Ben Viegers (Den Haag 1887 - 1947 Nunspeet), Een stalinterieur.

Gesigneerd (rechtsonder), gouache op papier. B: 50 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

Hoogste bod: € 700
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:00

#2935: Joseph Carl Paul Schuller (XIX / XX), Stilleven van bloemen in een steinkrug.

Hoogste bod: € 120
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:01

#2936: Gerard Laenen (Mechelen 1899 - 1980 Etterbeek). "Mouvement".

Hoogste bod: € 65

#2937: Michel Francois van Overbeeke (Geb. Den Haag 1942), Abstracte compositie.

Aantal biedingen: # 31
Hoogste bod: € 220
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:02

#2938: M. de Jonge, 20e eeuw, Maashaven te Rotterdam met stoomgraanelevatoren ofwel 'veters'.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. B: 100 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 100
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:03

#2939: Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Hooimijten bij een boerderij aan een praamgracht.

Aantal biedingen: # 32
Hoogste bod: € 111
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:04

#2940: Jan Catharinus Adriaan Goedhart(Silau Toewa (Oostelijk van het Tobameer op Sumatra) 1893 - 1975 Rijswijk), Portret van een zuster van de schilder Snethlage.

Hoogste bod: € 29
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:05

#2941: Henk van Leeuwen (van Oudewater) (Ter Aart 1890 - 1979 Voorburg), Boerderij in winter.

Hoogste bod: € 160

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00