• Nieuw kavel
#2906: Georges William Thornley (Thiais, Frankrijk 1857 - Pontoise Frankrijk), Au bord de la Meuse, Hollande.

Gesigneerd (rechtsonder, aquarel op papier. B: 35 cm, D: 25 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 100
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:42

#2907: Max Chottiau (Tongeren 1881 - 1968), 'Harderwijk".

Hoogste bod: € 100

#2908: Hendrik Jan Wolter (Amsterdam 1873 – 1952 Amersfoort), Aan de Amstel (?).

Hoogste bod: € 400

#2909: Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 – 1973 Laren, Noord-Holland), Een schoenmaker in zijn werkplaats.

Gesigneerd (rechtsboven), olieverf op doek. B: 30 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

Hoogste bod: € 400
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:43

#2910: Nicolaas Wicart (Utrecht 1748 – 1815), Een rivierlandschap nabij Utecht, Figuren op een landweg bij een grotruïne. (2X).

Hoogste bod: € 320

#2911: Hollandse School, 18e eeuw. Een overzetveer in een Italianiserend landschap.

Hoogste bod: € 700
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:44

#2912: Henri van Os Delhez (Nieuwer-Amstel (Amstelveen) 1880 - 1976 Blaricum), Stilleven met fruit, een Chinese schotel , een gemberpot en een aker.

Gesigneerd (middenonder), olieverf op doek. B: 60 cm, D: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.

Hoogste bod: € 290
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:45

#2913: Sophia de Koningh (Londen 1807 - 1870 Dordrecht), Op bezoek bij grootouders.

Hoogste bod: € 200

#2914: Gesigneerd M. de Jongere, 20e eeuw. Schepen in de Rotterdamse haven.

Hoogste bod: € 800
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:46

#2915: Ron Meilof (Hilversum 1933 - 2016 Hijken), Schapen in een landschap.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op paneel. B: 40 cm, D: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 320
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:47

#2916: Chris Snijders (Rotterdam 1881 - 1943), Oostzeedijk te Rotterdam.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op paneel. B: 60 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Aantal biedingen: # 36
Hoogste bod: € 190

#2917: Hollandse School, 19e eeuw. Een boerengehucht met figuren op een zandpad.

Hoogste bod: € 130
Sluitings datum: 18 mrt 2021 18:48

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00