• Nieuw kavel
#3052: Heesterman gesigneerd, 20e eeuw. Huis op de Rotterdamseweg 370.

Hoogste bod: € 22
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:18

#3053: Marijke van der Windt (Geb. 1949), Abstracte compositie.

Gemengde techniek op papier. B: 61 cm, D: 47 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 45
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:19

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00