• Nieuw kavel
#3040: Vanderfeesten, Belgische School, 20e eeuw. Riviergezicht.

Hoogste bod: € 131
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:09

#3041: Johanna Bastiana Sijthoff (1873-1956),Dahlia's in een glazen vaas.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 50 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 90
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:10

#3042: Cornelis de Bruin (Utrecht, 1870 – 1940 Amsterdam),Een kerk aan een rivier.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 45 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100.

Hoogste bod: € 85
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:11

#3043: Een vintage poster voor de film uit 1936 "Tarzan and the Leopard Woman" met Johnny Weissmuller, Breda Joyce, en Johnny Sheffield met Acquanetta. Productie Sol Lesser and Kurt Neumann en RKO Radio Pictures.

B: 52,5 cm, D: 73 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 90.

Hoogste bod: € 50

#3044: Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), Sokje stoppen/Handwerkende vrouw in een tuin.

Hoogste bod: € 380
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:12

#3045: Onbekend, ca. 1900. Een stilleven met sieradenkistje.

Hoogste bod: € 80

#3046: Hollandse School, 20e eeuw, Koeien aan de waterkant.

Hoogste bod: € 65
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:13

#3047: Hollandse School, 20e eeuw. IJsgezicht met schaatsers.

Niet gesigneerd, olieverf op paneel. B: 23 cm, D: 19 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Hoogste bod: € 80
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:14

#3048: Hollandse School, 20e eeuw, Boerenhuizen aan een rivier.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. B: 70 cm, D: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Hoogste bod: € 51

#3049: Piet Middelhoek (Brielle 1930 - 2004), Schepen aan de kade.

Hoogste bod: € 30
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:15

#3050: Floor de Bruyn-Kops, 20e eeuw. Landschap met koeien.

Zeefdruk, gesigneerd (rechtsonder)(in potlood) B: 47 cm, D: 69 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Hoogste bod: € 60
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:16

#3051: Jan Franken (Tilburg 1878- 1959 Den Haag), Jongensportret.

Hoogste bod: € 50
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:17

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00