• Nieuw kavel
#3026: Otto Lais (Remchingen, Dui. 1897 -1988, Wegberg, Dui.), "Vagabunden" - Vagebonden.

Hoogste bod: € 37

#3027: Vlaamse School, ca. 1700, Avondmaalsscene.

Olieverf op paneel. B: 73 cm, D: 65 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 300.

Aantal biedingen: # 49
Hoogste bod: € 650

#3028: J. Kollisch, 1e kwart 20e eeuw. Beekje in een heuvellandschap.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 80

#3029: Hollandse School, 19e eeuw. Rivierlandschap met huizen langs de oever.

Hoogste bod: € 1.100

#3030: naar Arent de Gelder (Dordrecht 1645 – 1727), Portret van een man met een hellebaard, naar het origineel in Dresden, Gemäldegalerie Alte Meister.

Hoogste bod: € 1.000

#3031: Hollandse School, 19e eeuw. Herbergscene.

Olieverf op doek, diverse beschadigingen. B: 62 cm, D: 76 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Aantal biedingen: # 33
Hoogste bod: € 290

#3032: Ron Meilof (Hilversum 1933 - 2016 Hijken), Een schaapsherder op een zandpad langs een rivier.

Hoogste bod: € 1.200

#3035: Willem van Leusden (Utrecht 1886 - 1976) Gezicht op de Dom, vanuit het zuidoosten, 1912/ 13. Ets,.

Hoogste bod: € 37

#3036: Kees Bol (Oegstgeest 1916 -2009 Heusden),Haven te Honfleur.

Hoogste bod: € 110

#3037: J. Henri Charon, Belgische School, 20e eeuw. Een molen aan een rivier - "Petit Reconnaissant".

Hoogste bod: € 55

#3038: toegeschreven aan John Bevort (1917 - 1976), opvliegend eenden.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. B: 65 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 100

#3039: Hollandse school, 20e eeuw. Landschap in Oostenrijk.

Hoogste bod: € 340

Start veiling: 18 maart 2021 ca. 18:00 - 19:00 uur