• Nieuw kavel
#3014: Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk (Den Haag 1873 - 1956 Laren), Een stilleven met een boeket bloemen in een gemberpot, daarbij Chinees porselein.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 71
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:50

#3015: Hollandse School, 20e eeuw. Bomschuiten aan de waterkant. (2x).

Hoogste bod: € 65
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:51

#3016: Hollandse School, ca. 1800, Een jager bij een herberg.

Olieverf op doek, ongesigneerd. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 210

#3017: Henk Helmantel (Geb. Westeremden 1945), Stilleven met eieren.

Aantal biedingen: # 47
Hoogste bod: € 900
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:54

#3018: Christine Dorothea Meijer (Den Haag 1857 - 1932), Stilleven van bloemen in een Chinese pot.

Hoogste bod: € 60
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:55

#3019: Anna Adelaïde Abrahams (Middelburg 1849 - 1930 Den Haag), Stilleven van bloemen in een pot.

Gesigneerd (rechtsonder), aquarel op papier. B: 20 cm, D: 25 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 40.

Hoogste bod: € 55
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:56

#3020: W. Landsman, ca. 1990. Een collectie van drie schilderijen met diverse voorstellingen.

Hoogste bod: € 38
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:57

#3021: Anton van Unen (1918 - 2000), De haven van Rotterdam met het gebouw van de Holland Amerika lijn op de achtergrond.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 95

#3022: Hollandse School, 19e eeuw, Een boerenerfje.

Hoogste bod: € 360
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:58

#3023: J. van Impe, 1e helft 20e eeuw. Een landschap met rivier en boerenhoeve.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek B: 50 cm, D: 75 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 70
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:59

#3024: Ron Meilof (Hilversum 1933 - 2016 Hijken), Een jager in een landschap.

Hoogste bod: € 245
Sluitings datum: 18 mrt 2021 20:00

#3025: Den Bosch ; L. Guicciardini - Buscumducis (.) - 1601-1620 gepubliceerd door WJ Beau. 1612. Daarbij twee plattegronden en een moderne aquatint.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 95

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00