• Nieuw kavel
#3002: Van Neste, Alfred Joseph Auguste (Brugge 1874 - 1969 Sint-Genesius-Rode), stadsgezicht te Brugge.

Hoogste bod: € 28
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:43

#3003: Andreas Schelfhout (Den Haag 1787 - 1870), Activiteiten op het strand bij Scheveningen met Seinpostduin en de Oude Kerk.

Hoogste bod: € 1.600
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:44

#3004: onbekend, 20e eeuw. Figuren voor een houten stellage.

Hoogste bod: € 14
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:45

#3005: Henri Cassiers (Antwerpen 1858 - 1944 Ixelles, Be.), Straatje te Veere, Zeeland.

Hoogste bod: € 1.200

#3006: H.E. Roodenburg (Den Haag 1895 - 1987), Kolk te Rotterdam.

Hoogste bod: € 27
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:46

#3007: Belgische School, 19e eeuw. Bij de verkoper van zoetigheden.

Olieverf op paneel, niet gesigneerd B: 23 cm, D: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 131

#3008: Theodore Alexander Weber (Leipzig, Dui. 1838 - 1907 Parijs), Voor de storm.

Hoogste bod: € 90
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:47

#3009: Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno, Zw.) toegeschreven aan, Op vrijersvoeten.

Hoogste bod: € 190
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:48

#3010: Jan Toorop (Poerworedjo, Java 1858 - 1928 Den Haag), De Mijnwerker.

Lithografie (1915) B: 70 cm, D: 64 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 36

#3011: A.J. Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren NH), "Oud Brabants Binnenhuisje", / Hulsel NB.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 280
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:49

#3012: M. Léon, Belgische School, 19e eeuw. Voortijdig afscheid.

Hoogste bod: € 2.300

#3013: Een lithografie met zwerfkinderen met daarbij een conté en gewassen inkt op papier voorstellende een straattoneel, Toegeschreven aan Théophile-Alexandre Steinlen (Lausanne, Zwitserland 1859 - 1923 Parijs).

Afm. 30 x 22 cm resp. 31 x 12. geschatte opbrengst: € 40 - € 80.

Hoogste bod: € 50
Sluitings datum: 18 mrt 2021 19:50

Start veiling: 18 mrt 2021 16:00