• Nieuw kavel
#2049: Lucien Desmaré (1905 - 1961). Terugkeer van het land.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 73 cm, B: 95 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:35

#2050: Hollandse School, ca 1930, bloemenmarkt in een Hollandse stad.

Hoogste bod: € 240,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:37

#2051: Isidoor Boerewaard (Appels 1893 - 1972 Knokke) marine.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:38

#2052: Jean-Marie Strebelle (1916 - 1989), 'L'Equipage' - havenwerkers.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:40

#2053: Toegeschreven aan Corneille (Guilaume van Beverloo)( Liège, Belgium 1922 - 2010, Auvers-sur-Oise, France), Een Zebra.

Aantal biedingen: # 31
Hoogste bod: € 131,00

#2054: Emile Nelis XIX, Polderlandschap.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 31 cm, B: 44 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:41

#2055: Raoul Pharasyn (1908-1991), Arbeiders bij de lunchpauze,

Gesigneerd (rechtsonder), gouache op papier. L: 40 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 50,00

#2056: Ferdinand Schirren (Antwerpen 1872 - 1944 Brussel), Een stilleven in een witte kan.

Gesigneerd (linkosnder), olieverf op board. L: 48 cm, B: 34 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:42

#2057: Italiaanse School, 19e eeuw. Marktscene, olieverf op doek, onduidelik gesigneerd linksonder.

Hoogste bod: € 950,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:43

#2058: Walther Illner(1874-?), stilleven van bloemen.

Gesigneerd (rechts boven), olieverf op doek. L: 55 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 100,00

#2059: Micao Kono (1876-1954), Arlequin et Colombine

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:44

#2060: Belgische School, 20e eeuw. Een stilleven van bloemen in een witte vaas.

Hoogste bod: € 100,00

Einde prebid: 12-12-2020 15:30

Start live-bid: 11 december ca. 17.30 - 18.30 uur