• Nieuw kavel
#2146: Hollandse School, 17e eeuw. De Geldwisselaar.

Olieverf op paneel, geparketteerd. L: 70 cm, B: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 500 - € 1000.

Hoogste bod: € 1.600
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:42

#2147: Engelse School, ca. 1900. Gezicht op de ruïne van Brougham Castle, Westmoreland.

Niet gesigneerd, olieverf op doek L: 24 cm, B: 35 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 100.

Hoogste bod: € 100

#2148: Willem Jansen (Nederlands 1923-1991), Platbodems op de rivier, eden haven in de verte

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 100
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:43

#2149: Jan Hendrik Hoowy (Hengelo 1907-1987 Enico (VS)), Portret van een vrouw.

Hoogste bod: € 50
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:44

#2150: J. Ruse (Engels actief 1817), De les over militaire tucht.

Hoogste bod: € 230

#2151: Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 – 1915 Velp), Rivierlandschap met molen in het verschiet.

Gesigneerd (linksonder), oliev erf op doek. L: 32 cm, B: 48 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 75
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:45

#2152: Hollandse School, ca 1900. Een polderlandschap met molen.

Hoogste bod: € 70
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:46

#2153: H. Koolen, Hollandse School 20e eeuw. Een zonnig stadsgezicht met figuren.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 60 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Hoogste bod: € 40
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:47

#2154: Schotse School, 20e eeuw. Een landschap in de Highlands met een kasteel bij een meer.

Hoogste bod: € 150
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:48

#2155: Schotse School, 19e eeuw. Hooglanders in de Glen Ogle Valley., Schotland.

Aantal biedingen: # 38
Hoogste bod: € 550
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:50

#2156: Naar DAC Artz, 20e eeuw. Handwerkende vrouw in het duin.

Hoogste bod: € 95
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:51

#2157: Herman Moerkerk (Den Bosch 1879 - 1949 Haarlem), Straatje te Giesendam; Een timmermansleerling. (2x)

Hoogste bod: € 55