• Nieuw kavel
#2134: Hollandse School, 20e eeuw. Een boslandschap in winter.

Hoogste bod: € 56
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:34

#2135: A. Dehondt, Belgische School, 20e eeuw, Stilleven met Chysanten in een vaas.

Gesigneerd (rechtsboven), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 85
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:35

#2136: Belgische School, 20e eeuw. Schepen op zee.

Niet gesigneerd, olieverf op doek. L: 40 cm, B: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 85
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:36

#2137: Navolger J.B. Madou, ca. 1900. Een avondwacht.

Niet gesigneerd, olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 85
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:37

#2138: Gust van Steenwegen (Antwerpen 1905 - 1986), Zeilboten op het water.

Gesigneerd (rechtsonder), gouache op papier. L: 34 cm, B: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 90.

Hoogste bod: € 22

#2139: Latemse School, 20e eeuw. Landschap met dorpje aan een landweg.

Gesigneerd met initials 'JS' (linskonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 28
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:38

#2140: Franse School, 20e eeuw. De Haven van St. Tropez (?).

Draagt signatuur 'Jean Dufy' (linksonder), aquarel op papier. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 14
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:39

#2141: Hollandse School, 20e eeuw. Kippetjes voeren.

Hoogste bod: € 14
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:40

#2142: Hollandse School, 20e eeuw. Houtvesters in het bos.

Hoogste bod: € 14

#2143: Hans Ruedi Giger (1940 - 2014), Een Japanse Rol - onderdeel van een tweeluik gemaakt in samenwerking met Shizuko Kusunoki

Hoogste bod: € 3.000
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:41

#2144: Jan Baartmans (Bergen Op Zoom 1898 - 1968), Bij de watermolen.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 40 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Hoogste bod: € 120

#2145: Hollandse School, 19e eeuw. Een 16e-eeuws interieur met haard.

Niet gesigneerd, olieverf op doek. L: 3847 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 1.500