• Nieuw kavel
#2122: Flemish School 16th Century, Santa Maria de Cosolatione.

Oil on panel. Geschatte opbrengst: € 200 - € 250.

Hoogste bod: € 1.015
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:25

#2123: Een Russische Ikoon, ca 1800. Voorstelling van aartsengel en kerkvaders.

Op paneel. L: 36 cm, B: 31 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 460
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:26

#2124: Cor Bouter onder pseudoniem Johan van Gesine (Gouda 1888 - 1966 Alkmaar). Schapen op de heide aan de bosrand.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 50 cm, B: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 80
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:27

#2125: "Germaine" Luise Krull (1897 - 1985), Quartier Nouveau ca. 1925.

Hoogste bod: € 260
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:28

#2126: "Jan" Franciscus Hendrik Ingenhoes (Londen 1882 - 1948 Wenen), Een stilleven van hulst, sibaardewerk en een Delftse tegel.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 30 cm, B: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.

Hoogste bod: € 190
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:29

#2127: Basje Pot (Rotterdam 1922 - 2003 Amsterdam), Meisje met hoed in een interieur.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. L: 134 cm, B: 110 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 150

#2128: Henri Frans Hubert 'Harry' Maas (Nederweert 1906 - 1982 Eindhoven), Een gitaarspeelster op een sofa.

Hoogste bod: € 380
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:30

#2129: A.C. Bervoets, 20ste eeuw. Openbrekende lucht.

Gesigneerd, en gedateerd '79' (rechtsonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 30
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:31

#2130: Engelse School, 19e eeuw, het jutten van verloren gegane vracht na de storm.

Hoogste bod: € 95

#2131: Belgische School, 20e eeuw. Een kantkloster.

Onduidelijk gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.

Hoogste bod: € 50
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:32

#2132: G.F. Thijssen (1873 - 1955), Een heidelandschap met bloeiende heide.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 50 cm, B: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 36
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:33

#2133: Gottfried Niemann (Berlijn 1882 - 1945 Picher, Duitsland), Een alpenlandschap.

Hoogste bod: € 190
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:34